Stichting Molens Zuid-Kennemerland

◄Home     Maak kennis met de SMZK     Word donateur     Onze molens     Evenementen     Contactgegevens     Jeugdpagina     Winkel


Contactgegevens

Stichting Molens Zuid-KennemerlandSMZK werkplaats:

Slot van Nieuwerkerkstraat 2, 2034 KK Haarlem-Schalkwijk.

tevens postadres voor algemene zaken.

Openingstijden: Woensdagavond van 19.00 u tot 22.00 u.


Bestuur:

■ Voorzitter: Leo Schrama     Tel.: 023-5260292

■ Vice voorzitter / technisch beheer: Rob Ingenhoest     Tel.: 023-5847204 - 06 204 263 40   e-mail: r.ingenhoest@hetnet.nl

■ Secretaris: Harry van Hoorn     Tel.: 023-5394664 - 06 117 582 91  e-mail: secretarissmzk@gmail.com

■ Penningmeester en ledenadministratie: Joop Beuzel     Tel.: 023-5402000 - 06 241 160 94   e-mail: smzk4045@hotmail.nl

■ Lid / molenaarscoördinator: Joyce Beneker     Tel.: 023-5634193 - 06 141 200 10   e-mail: joyce.beneker@hetnet.nl

■ Lid / public relations: Henk Vijn     Tel.: 023-5311013

■ Adviseur: Frits Breen     Tel.: 023-5338423   e-mail: frits.breen@hetnet.nl


Bankgegevens:

Stichting Molens Zuid-Kennemerland te Haarlem

IBAN: NL46INGB0004940372    BIC: INGBNL2A


Molenaars:

Molen van de Schoterveenpolder:

Molenaars: Joyce Beneker     Tel.: 023-5634193 - 06 141 200 10   e-mail: joyce.beneker@hetnet.nl 

Nanny Moeijes  Tel.: 023-5322758


De Adriaan: Balie:   023-5450259   Molenaars: Koos de Groot: 06 128 219 73    Barbara Tanner: 06 285 743 55 / 023-5516729

Elly Mense: 06 306 997 78  /  023- 5271509   Ton Roelofsma: 06 392 090 90   Henk Derks: 06 485 890 78   Guus Boers: 06 494 611 14


De Eenhoorn: Jos van Schooten: 06 204 258 24 / 023-5373071  e-mail: josvanschooten@hotmail.com

De Vijfhuizer Molen: Peter van Liempt: 023 5266652   e-mail: vijfhuizer@gmail.com

De Hommel: Michel Boeree: 06 518 162 13   e-mail: michel.boeree@kpnmail.nl

Het Molentje van Groenendaal: Guus Boers: 06 49461114   e-mail: g.boers@quicknet.nl


Facebook: SMZKHaarlem       Twitter: @SMZKHaarlem    

Webmaster www.smzk.nl : Jos van Schooten. Kopy naar: josvanschooten@hotmail.com   Kijk ook op:www.penterbak.nl